„Ku Kyselke“ Trenčín - Záblatie

Vzorový projekt domu z keramického kompozitu

Vo vyhľadávanej mestskej časti Trenčín Záblatie Vám ponúkame 4 rodinné mestské vily. Každá disponuje vlastným pozemkom o rozlohe 305-315 m2 s krásnym výhľadom na Trenčiansky hrad. Jedná sa o novú tichú ulicu, v ktorej blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako materská škola, univerzita a zastávka MHD. Lekáreň, supermarket či benzínová pumpa sú vzdialené do piatich minút jazdy autom. Veľkou výhodou je aj rýchly prístup na diaľnicu D1.

Každý dom disponuje oddelenou nočnou a dennou časťou. V prízemí sa nachádza denná časť so vstupnou halou ,technickou miestnosťou a hosťovskou toaletou. Súčasťou projektu je aj garáž, ktorá môže byť variabilne upravená podľa priania zákazníka na väčšiu skladovaciu miestnosť, kde môžu byť uskladnené bicykle a pod., alebo v prípade potreby môže slúžiť ako ďalšia izba. V prípade spomenutých úprav sa zväčší obývacia hala s kuchyňou na komfortný priestor z ktorého sa vychádza veľkými francúzskymi oknami na terasu. Do tohto priestoru je integrované schodisko, ktorým sa dostaneme do nočnej časti domu. V nej sa nachádza komfortná rodičovská spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatníkom a ďalej dve spálne s ďalšou kúpeľňou. Celý dom je veľmi dobre disponovaný aj z pohľadu slnečného svitu , kde vchod je situovaný severo-východne a ostatné obytné miestnosti zachytávajú celé zvyšné slnečné spektrum východ-juh-západ. Dom je štandardne dodávaný s podlahovým infra elektrickým kúrením. Predprípravou na klimatizáciu alebo komínovým telesom.

Dispozičné riešenie domu je navrhnuté s dôrazom na komfort bývania s vysokým štandardom pre 4-5 člennú rodinu .Túto skutočnosť podčiarkujú aj použité materiály , ktoré spĺňajú všetky európske certifikácie a normy. Dom je postavený zo 100% prírodného materiálu - keramického kompozitu , ktorý vzhľadom k svojim technickým vlastnostiam predstihuje dokonca aj tehlu. Zo zdravotného hľadiska je na trhu absolútnou špičkou nakoľko je nenasiakavý, priepustný pare a nemnožia sa na ňom plesne.

obytná plocha 137,14 m2
cena  od 198.000 eur

 


Odber aktualít o projekte

Sledujte aktuálne informácie z realizácie projektu

 • nezmeškajte spustenie predaja
 • aktuality o projekte
 • videá z výstavby a ďalší obsah
 • žiadny spam

Prihlasovací formulár:

Súhlasím so spracovaním Osobných údajov *
Položky označené * sú povinné

Prečo bývať Ku Kyselke

Vyrobené z kvalitných prírodných materiálov

Výhodná cena

Skvelé dispozičné riešenie, 3 vlastné parkovacie miesta + garáž

Atraktívna lokalita, jedinečný výhľad na Trenčiansky hradLokalita

Pri vstupe do krajského mesta Trenčín v časti Záblatie, vyrastá nová príjemná štvrť rodinného bývania s úplne novou infraštruktúrou. Projekt sa nachádza v peknom prostredí s priamym výhľadom na Trenčiansky hrad. Ak túžite zažiť pocit spojenia prírody s rodinným životom a zároveň vás láka dostupnosť mesta s jeho vymoženosťami, ste práve na správnom mieste. Rozhodnite sa pre život v rýchlo sa rozvíjajúcej lokalite a vychutnajte si atmosféru plnú života.

 

Nezáväzná konzultácia

Ako sa hodí keramický kompozit pre vašu stavbu?

 • pomer cena / výkon najlepšie na trhu
 • veľmi rýchla výstavba
 • moderné technológie
 • vysoká variabilita
 • výborné vlastnosti
 • šetrí životné prostredie
 • nízka cena

Nezáväzná konzultácia

Súhlasím so spracovaním Osobných údajov *
Položky označené * sú povinné