,,Ku kyselke“
Trenčín - Záblatie

Vo vyhľadávanej mestskej časti Trenčín Záblatie Vám ponúkame 4 samostatné mestské vily. Každá disponuje vlastným pozemkom od 300 do 320m2 s krásnym výhľadom na Trenčiansky hrad. Jedná sa o novú tichú ulicu, v ktorej blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako materská škola, univerzita a zastávka MHD. Lekáreň, supermarket či benzínová pumpa sú vzdialené do piatich minút jazdy autom. Veľkou výhodou je aj rýchly prístup na diaľnicu D1.

Každý dom disponuje oddelenou nočnou a dennou časťou. V prízemí sa nachádza denná časť so vstupnou halou ,technickou miestnosťou a hosťovskou toaletou. Súčasťou projektu je aj garáž, ktorá môže byť variabilne upravená podľa priania zákazníka na väčšiu skladovaciu miestnosť, kde môžu byť uskladnené bicykle a pod., alebo v prípade potreby môže slúžiť ako ďalšia izba. V prípade spomenutých úprav sa zväčší obývacia hala s kuchyňou na komfortný priestor z ktorého sa vychádza veľkými francúzskymi oknami na terasu. Do tohto priestoru je integrované schodisko, ktorým sa dostaneme do nočnej časti domu. V nej sa nachádza komfortná rodičovská spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatníkom a ďalej dve spálne s ďalšou kúpeľňou. .

Celý dom je veľmi dobre disponovaný aj z pohľadu slnečného svitu , kde vchod je situovaný severo-východne a ostatné obytné miestnosti zachytávajú celé zvyšné slnečné spektrum východ-juh-západ. Dom je štandardne dodávaný s podlahovým infra elektrickým kúrením a komínový telesom. Dispozičné riešenie domu je navrhnuté s dôrazom na komfort bývania s vysokým štandardom pre 4-5 člennú rodinu .Túto skutočnosť podčiarkujú aj použité materiály, ktoré spĺňajú všetky európske certifikácie a normy. Dom je postavený zo 100% prírodného materiálu – keramického kompozitu , ktorý vzhľadom k svojim technickým vlastnostiam predstihuje dokonca aj tehlu. Zo zdravotného hľadiska je na trhu absolútnou špičkou nakoľko je nenasiakavý a nemnožia sa na ňom plesne.

Vizualizácia projektu