STARK MC 161,57

MESTSKÁ VILA RD STARK MC 161,57

Podlažie  2
Obytná plocha  161,57m²
Kúpelne 2
Izby  4
Garáž 2

Popis projektu

V tesnej blízkosti mesta vyrastá nový skvelý projekt s nadčasovým dizajnom, modernou architektúrov a pokrokovou  technológiou. Jedinečnosť projektu okrem už spomínanej architektúry podtrhne i výnimočná lokalita v tesnej blízkosti rieky Váh a s podmanivými výhľadmi na jednu z najkrajších národných kultúrnych pamiatok – Trenčiansky hrad.

Každý dom disponuje oddelenou nočnou a dennou časťou. V prízemí sa nachádza presvetlená obývacia časť s kuchyňou a jedálňou so vstupnou halou a hosťovskou toaletou.Súčasťou projektu je aj garáž, ktorá je priechodná na pozemok a samozrejme ďalšie 2 parkovacie miesta pred domom. Na poschodí sú navrhnuté a veľkoryso riešené 3 spálne a 2 kúpelne. Hlavná spálňa disponuje vlastnou kúpelňou. 

Dispozičné riešenie domu je navrhnuté s dôrazom na komfort bývania s vysokým štandardom pre 4-5 člennú rodinu .Túto skutočnosť podčiarkujú aj použité materiály, ktoré spĺňajú všetky európske certifikácie a normy. Dom je postavený zo 100% prírodného materiálu - keramického kompozitu, ktorý vzhľadom k svojim technickým vlastnostiam predstihuje dokonca aj tehlu. Zo zdravotného hľadiska je na trhu absolútnou špičkou nakoľko je nenasiakavý, priepustný pare a nemnožia sa na ňom plesne.

Cena: 299 000 Eur

V prípade záujmu kontaktujte nás na tel.č. 0903240461

správa